Ванеціанські та декоративні штукатурки

ОписХарактеристикиПодібні товари
123 грн/кв.м
Мінімальне замовлення: 0.00 кв.м
В наявності
Купити
Передзвоніть мені
Умови оплати та доставки
Контактна інформація
+380 (67) 674-27-64показати+380 (67) 674-27-64 все+380 (67) 674-27-64 Меблеві Фасади+380 (67) 674-27-64 Меблі на замовлення+380 (32) 255-53-77 Call Center +380 (93) 449-35-46 Ремонтно-будівельні роботи+380 (96) 140-35-36 Декоративні штукатурки
Адреса: 79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Грузинська 30
Написати постачальнику
Філії
Львівська обл.
Ferrara Paint
Львів, м. Львів вул. Липова Алея 5 ТЦ "Україна"((магазин № Ж-2) 0961452847)
(096) 145-28-47показати(096) 145-28-47
Одеська обл.
Технологии Декору
Одеса, ул. Балковская 120/2(г. Одесса, ул. Балковская 120/2)
(067) 488-89-48показати(067) 488-89-48
Тернопільська обл.
ТМ "Технології Декору"
Тернопіль, м. Тернопіль, вул. Обїзна12\25(Ринок західний (Третій ряд))
(067) 392-07-97показати(067) 392-07-97(067) 350-25-24
Київ
Технології Декору
Васильківська, 28, офіс 207(Cт. м. Васильківська)
(067) 719-28-86показати(067) 719-28-86
Компанія не надала на перевірку реєстраційні документи. При здійсненні покупки не рекомендуємо робити передоплату.
У магазині діє система знижок!
При разовій покупці
5% при замовленні від 5000 грн
10% при замовленні від 10000 грн
15% при замовленні від 20000 грн

Опис

Ще не так давно штукатурку у нас використовували лише для вирівнювання поверхонь і підготовці їх до подальшої обробки. Проте так було не скрізь і не завжди - наприклад, вже в Стародавній Греції кольорову штукатурку застосовували для оформлення стін у житлових і громадських спорудах. Тепер і у нас стало модним використовувати Декоративну штукатурку в якості фінішної обробки, домагаючись приголомшливих по красі ефектів. Декоративна штукатурка в інтер'єрі - це втілення багатьох дизайнерських задумок, створення видимості старовини, привнесення не тільки історичних, але й етнічних настроїв (наприклад, кольорову декоративну штукатурку застосовують при створенні інтер'єрів в марокканському стилі і багатьох інших).

Нанесення венеціанської штукатурки відео

декоративна штукатурка для інтер'єру

декоративна штукатурка у вітальні

Декоративна штукатурка для інтер'єру: яку вибрати? Види декоративної штукатурки

Є кілька видів декоративної штукатурки для інтер'єру. Класифікація здійснюється за різними критеріями: сполучній елементу, наповнювачу, способу нанесення.

Наповнювачем є зазвичай кам'яна крихта (мармурова, кварцова та ін), а також синтетичні гранули або целюлозні, нейлонові волокна. Звичайно, найкраща штукатурка - з кам'яною крихтою в якості наповнювача.

Види декоративної штукатурки залежно від сполучного елемента

Мінеральна штукатурка. Її основою є цемент або вапно. Мінеральну штукатурку застосовують де завгодно. Розводять її зовсім просто - водою.

Мінеральна декоративна штукатурка має недоліки. Якщо стіни піддаються вібраціям, така штукатурка тріскається. Тому не рекомендується використовувати її в будинках, розташованих в безпосередній близькості від залізниць, жвавих автострад і т.п. Тріщини іноді виникають і в квартирах, розташованих у багатоквартирних новобудовах.

Перевага мінеральної штукатурки - найнижча ціна.

Силікатна штукатурка. Ця декоративна штукатурка більш міцна і надійна. Однак і вона не надто стійка до вібрацій. Сполучною речовиною в даному вигляді декоративної штукатурки виступає рідке калієве скло. Перевага силікатної штукатурки в тому, що вона практично не брудниться (поверхня не притягує бруд).

декоративна штукатурка для інтер'єру

Акрилова штукатурка. Цей вид штукатурки більш універсальний. Акрилову декоративну штукатурку однаково активно застосовують як для обробки внутрішніх поверхонь, так і для оформлення фасадів. Тут сполучною речовиною є водна дисперсія акрилових смол.

Акрилова штукатурка ідеально походить для застосування у вологих приміщеннях, а також у місцях із значними перепадами температур. Покриття прекрасно миється. Одним словом, акрилова штукатурка буде більш зручним і вдалим вибором.

Варто також враховувати, що акрилова штукатурка сохне в рази швидше, що полегшує проведення ремонтно-оздоблювальних робіт. Крім того, акрилові декоративні штукатурки менш вимогливі до підготовки підстави.

Силіконова штукатурка. Сполучні речовини - в'яжучі полімери. Це найдорожчий вид декоративної штукатурки. Штукатурка легко наноситься - вона дуже пластична. Навіть непрофесіонал без особливої праці впорається з роботою. Оштукатурені поверхні дуже легко миються.

Вибирати штукатурку варто виходячи з вартості, особливостей поверхні, що відбувається, характеристик приміщення і т.п. Наприклад, акрилова штукатурка більше, ніж мінеральна або силікатна, підійде для обробки стін у кухні, де панує вологе середовище і відзначаються перепади температур.

Вибір декоративної штукатурки залежно від розміру наповнювача

Варто враховувати, що чим крупніше частки наповнювача штукатурки, тим більш вираженим виходить рельєф. Великі частки фактурної штукатурки - це її наповнювач, завдяки якому оштукатурена поверхня набуває неоднорідну фактуру. Вибираючи декоративну штукатурку, звертайте увагу не тільки на сполучний елемент, а й на розмір часток.

декоративна штукатурка для інтер'єру

Мінімальна необхідна кількість будь декоративної штукатурки залежить від того, наскільки вираженим хотілося б бачити рельєф покриття. Чим фактурнее, тобто глибше малюнок, тим більше штукатурки буде потрібно. Це теж варто взяти до уваги, особливо якщо обставини вимагають економії.
Фактурна штукатурка для інтер'єру: популярні варіанти

Декоративний ефект досягається за допомогою застосування різних технік: набризга, шуби та інших. Після того, як штукатурка висохне, її можна пофарбувати. Це є ще одним плюсом використання даного матеріалу. Колір можна підібрати будь, залежно від оформлення інтер'єру.

На підготовлену поверхню за допомогою різноманітних шпателів наносять штукатурку, якої згодом надають необхідну фактуру. Різноманітність варіантів рельєфу обмежено лише фантазією замовника і умінням майстра.

Фінішний шар після висихання наноситься за допомогою пензля, губки, валика. Цей шар може бути представлений воском, що додає поверхні постарений ефект і захищає від зовнішніх впливів у процесі експлуатації. Фінішним шаром можуть виступати і водно-дисперсійні фарби або лаки з декоративним ефектом.

Розглянемо деякі найпоширеніші і цікаві способи оформлення стін за допомогою фактурної штукатурки.

Декоративна штукатурка «Короїд» для інтер'єру

Це найпопулярніша на сьогоднішній день декоративна штукатурка. Поверхня стіни, обробленою фактурною штукатуркою Короїд, нагадує поточених жучком дерево.

Однак тут варто уточнити: поверхня буде схожа на дерево, поїдене короїдом, якщо штукатурка нанесена правильно! Щоб отримати задуману фактуру, слід точно дотримуватися правильної техніки нанесення штукатурки. Якщо ви збираєтеся наймати фахівців на цю роботу, обов'язково обговоріть з ними техніку нанесення. Чи не задовольняйтеся словами «Ми знаємо, як це робиться».

Декоративна штукатурка «Короїд» хороша як для фасадів, так і для інтер'єрів. Матова, поцяткована борозенками поверхню робить приміщення затишним і заспокійливим.

декоративна штукатурка короїд

Сполучний елемент декоративної штукатурки Короїд може бути різним, а ось наповнювачем завжди (або майже завжди) є мармурова крихта. Саме ця крихта при розтиранні штукатурки створює ті самі борозенки. Відповідно, чим крупніше ці зернятка, тим глибше і ширше борозенки, а значить, вони більш помітні.

Як вже говорилося вище, чим просторіше обробляти приміщення, тим крупніше можна вибирати зерна. І навпаки - для невеликого приміщення краще вибрати штукатурку з Невеликим наповнювачем.

Розмір зерна декоративної штукатурки «Короїд» коливається від 0.1мм до 3.5мм. Для обробки стін в інтер'єрі оптимальною є штукатурка з діаметром крихти 2-2.5мм. Борозенки виходять і не надто великі, і добре помітні.

Як створюється фактура «Короїд»? На ретельно вирівняну і загрунтовану поверхню за допомогою терки з нержавійки наноситься штукатурка у вигляді пластичної маси. Штукатурка розрівнюється на поверхні і ненадовго залишається для підсихання. Для цього їй достатньо 10-20 хвилин.

Після закінчення цього часу необхідно приступити до декорування. Будь-якими рухами (вони можуть бути круговими, вертикальними, спіралеподібними, горизонтальними або діагональними) необхідно розтерти тієї ж теркою злегка підсохлу поверхню. Так моделюється фактура поверхні, на якій з'являються борозенки.

декоративна штукатурка короїд

Штукатур теркою гладить стіну, щоб надати їй фактуру Короїд

(фото: фотобанк Лорі)

Після повного висихання декоративної штукатурки «Короїд» (ця інформація вказується на упаковці) поверхню рекомендується пофарбувати колерованной вододисперсійної фарбою для захисту та збільшення терміну служби.

Відео по нанесеню декоративної штукатурки

Венеціанська декоративна штукатурка

Цей вид обробки відомий давно, ще з часів античного світу, але широке застосування він знайшов у Венеції в епоху Відродження. Штукатурка в той час виготовлялася з мармуру, який володів хорошою стійкістю до вологи. Цим матеріалом в той час оброблялися приміщення з великою вологістю: ванні кімнати або кухні. З тих пір штукатурка зазнала незначних змін.

Основний компонент цього матеріалу - крихта, яку отримують з цінних порід каменю, мармуру або онікса, кварцу, малахіту або граніту.

Остаточний варіант малюнка на стіні залежить від розмірів крихти. Суміші з великих зерен нагадують тесані камені, а дрібна фракція дає витончений акуратний малюнок. У цілому ж венеціанська штукатурка дозволяє створити імітацію каменю, а значить, зробити інтер'єр розкішним і візуально дорогим.

Фото Венеціанська штукатурка

Технології декору

Технології декору

Декоративна штукатурка ефект бетону

Миюча декоративна штукатурка Львів

Лофт декоративна штукатурка

Вологостіка декоративна штукатурка Львів

Ефект бетону венеціанська штукатурка

Характеристики

Производитель
Технології декору
Страна производства
Италия

Відгуки

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх