Типи фактур фрески

ОписХарактеристикиПодібні товари
999 грн
Мінімальне замовлення: 0.00 шт.
В наявності
Купити
Передзвоніть мені
Умови оплати та доставки
Контактна інформація
+380 (67) 674-27-64показати+380 (67) 674-27-64 все+380 (67) 674-27-64 Меблеві Фасади+380 (67) 674-27-64 Меблі на замовлення+380 (32) 255-53-77 Call Center +380 (93) 449-35-46 Ремонтно-будівельні роботи+380 (67) 273-56-93 Декоративні штукатурки
Адреса: 79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Грузинська 30
Написати постачальнику
Філії
Львівська обл.
Ferrara Paint
Львів, м. Львів вул. Липова Алея 5 ТЦ "Україна"((магазин № Ж-2) 0961452847)
(096) 145-28-47показати(096) 145-28-47
Одеська обл.
Технологии Декору
Одеса, ул. Балковская 120/2(г. Одесса, ул. Балковская 120/2)
(067) 488-89-48показати(067) 488-89-48
Тернопільська обл.
ТМ "Технології Декору"
Тернопіль, м. Тернопіль, вул. Обїзна12\25(Ринок західний (Третій ряд))
(067) 392-07-97показати(067) 392-07-97(067) 350-25-24
Київ
Технології Декору
Васильківська, 28, офіс 207(Cт. м. Васильківська)
(067) 719-28-86показати(067) 719-28-86
У магазині діє система знижок!
При разовій покупці
5% при замовленні від 5000 грн
10% при замовленні від 10000 грн
15% при замовленні від 20000 грн

Опис

Типи матеріалів фресок і їх фактури - сучасні технології виготовлення фресок
Загальні особливості всіх типів матеріалів фресок:

Максимальний розмір одного цілісного полотна без стику 195 см х 315 см
Товщина полотен до 1 мм
Матеріали створені на основі екологічно чистих матеріалів
Спеціальна технологія монтажу без стику між полотнами
 

В асортименті на сьогоднішній день представлені наступні типи фактур фресок:

Технології декору

 

VECCHIO

  Vecchio Vecchio 2

Особливістю фресок «Vecchio» є поверхня повністю імітує старовинну стіну. Фрески покриті маленькими тріщинами і виготовляються вручну художниками, починаючи з виконання ескізу й закінчуючи покриттям захисним лаком. Фрески довговічні і не бояться води.
простота монтажу
Фрески клеяться на будь-яку поверхню і на будь-якій стадії оздоблювальних робіт. Монтаж фресок виробляється за принципом наклеювання шпалер, також їх з легкістю можна монтувати на стелю. Ручне виконання і ефект тріщин дозволяють будь-яке зображення перетворити на витвір мистецтва і надати легке відчуття старовини.
Велика бібліотека фресок
Ми ретельно підбираємо зображення, які найбільше підходять для оформлення інтер'єру, не зіпсувавши, а тільки підкресливши його гідність. На Ваше прохання ми можемо знайти необхідний Вам сюжет і підготувати його за кольором і розміром.

Технології декору


GRANO

Grano Grano1

«Grano» - серія оригінальних фресок на піщаному матеріалі. Фрески чудово імітують справжню художню розпис без ефекту старіння. Яскраві кольори і шорстка поверхня відрізняють фрески цієї серії від інших. Фрески «Grano» виготовляються тільки з використанням екологічно чистих матеріалів, довговічні і не бояться води. Невелика товщина полотна (до 1 мм), дозволяє без особливих зусиль монтувати фреску на різні поверхні: стіни, стелі, склепіння. При цьому фрески не потребують спеціального монтажу і клеяться як бамбукові шпалери. Серія «Grano» розрахована на покупців, для яких особливо важливим є поєднання доступної ціни і високої якості продукції. Ви неодмінно залишитеся задоволеними зробленим вибором.

Технології декору

 

GRANO НА ФАСАД

Grano-fasad Grano-fasad2

Фасадні фрески на фактурі «Grano» укріплені спеціальної армуючої сіткою, що запобігає появі тріщин і забезпечує довговічність, а завдяки спеціальному лаку, фасадні фрески не бояться впливу вітру, вологості, морозу і ультрафіолетових променів. Тепер з появою технології виготовлення фасадних фресок ніщо не обмежить Вашу уяву у створенні неповторного образу фасаду будівлі.

Технології декору

BELLO

Bello Bello2

Структура матеріалу «Bello» ніжніша і матова в порівнянні з фресками «Grano». На фресках, що складаються з декількох полотен, які не помітно стиків за рахунок рельєфної поверхні і простий технології монтажу. Фрески «Bello» виконуються з екологічно чистих матеріалів, не бояться води, їх можна розміщувати в басейнах, головне, щоб не було прямого попадання води. На відміну від дорогих шпалер, штукатурок і фарб, фрески практично не бояться зовнішніх впливів.

Технології декору

LIBERTI

Liberti Liberti2

Фрески «Liberti» - пісочний матеріал з рельєфом вільних широких мазків пензля. Фактура має пісочну структуру і надає фрескам благородну матовість, завдяки чому готові вироби знаходять особливу легкість і легкість.

VECCHIO GOLD

Vecchio Gold0 Vecchio Gold

Фактура для фресок «Vecchio Gold» - вінець творіння, унікальна, що не має аналогів у світі. Химерний танець променів сонця з золотими іскорками в тріщинах матеріалу Vecchio Gold народжує магічне сяйво зображення і створює ілюзію нереальності.
VECCHIO SILVER

Vecchio Silver0 Vecchio Silver

Фактура «Vecchio Silver» - благородний відтінок срібла у витонченій павутинці тонких тріщин створює легкий ефект об'ємності зображення. Особливо ефектно ця фактура виглядає на полотнах з монохромним зображенням, яке в поєднанні з срібною затіркою набуває нового сенсу. Фрески на фактурі «Vecchio Silver» зроблять Ваш інтер'єр воістину унікальним, вразивши переливами світла і грайливим мерехтінням срібних частинок в тріщинах фактури.Легкая рельєфність і ефект мерехтливих тріщин зробить візуально непомітними стики при виготовленні фресок великих розмірів, створюючи ефект єдиного полотна.

Технології декору

IMPREZA

Фактура IMPREZA Фактура IMPREZA

Фактура матеріалу «Impreza» - об'ємна і з добре вираженим рельєфом скелі. Глибока рельєфна поверхня допомагає створити ефект старіння підкреслює фактурність. Рельєфність матеріалу для фрески дозволяє зробити стики невидимими, що дозволяє отримати композицію фрески без обмежень в її розмірі.

Технології декору

PORCELLANA

Фактура Porcellana Фактура Porcellana
Фактура матеріалу «Porcellana» - має рівну матову фактуру з розсипом дрібних і неглибоких, добре виділяються тріщин. Полегшена фактура схожа на потріскану від часу кераміку з розписом. Фреску можна зістарити за рахунок часткового заповнення тріщин спеціальним складом для більш чіткого їх прояву.
PORCELLANA GOLD

Фактура Porcellana Gold Фактура Porcellana Gold
Фактура матеріалу «Porcellana Gold» - володіє рівною матовою фактурою з розсипом дрібних і неглибоких, добре виділяються тріщин з заповненням «золотими» частинками. Полегшена фактура схожа на потріскану від часу кераміку з розписом. Золоті частинки додадуть багатий вигляд в будь-якому інтер'єрі.
PORCELLANA SILVER

Фактура Porcellana Silver Фактура Porcellana Silver
Фактура матеріалу «Porcellana Silver» - має рівну матову фактуру з розсипом дрібних і неглибоких, добре виділяються тріщин з заповненням «срібними» частинками. Полегшена фактура схожа на потріскану від часу кераміку з розписом. Срібні частинки додадуть солідний вигляд будь-якого інтер'єру.

Технології декору


RICCI

Фактура RICCI Фактура RICCI
Фактура «Ricci» - це матеріал, який володіє витонченої рельєфністю, що імітує широкі мазки пензля художника. Фактура надає зображенню благородний трохи матовий блиск. Через свою рельєфності дозволяє з великою точністю відтворити кольору наноситься зображення, зберігаючи глибину кольору і соковитість фарб.

Технології декору


BRILLA

Фактура BRILLA Фактура BRILLA
Фактура «Brilla» - легкий пісочний матеріал з відливом перламутру. Фактура надає зображенню багатий трохи матовий перламутровий блиск. Через свою дуже дрібної рельєфності дозволяє з великою точністю відтворити кольору наноситься зображення, зберігаючи глибину кольору і соковитість фарб. Ефект перламутру додасть приголомшливий вид в будь-якому інтер'єрі. Так же матеріал для фрески «Brilla» вважається найтоншим зі всієї лінійки фактур виготовлених нашою компанією.

Технології декору


MILLA

Фактура MILLA Фактура MILLA
Фактура «Milla» - матеріал цієї фактури невеликий і пісочний, він точно такий же як і матеріал фактури «Brilla», але без перламутру. Фактура надає зображенню м'який, трохи матовий блиск. Через свою дуже дрібної рельєфності дозволяє з великою точністю відтворити кольору наноситься зображення, зберігаючи глибину кольору і соковитість фарб. Так само як і матеріал для фрески «Brilla», «Milla» вважається найтоншим зі всієї лінійки фактур виготовлених нашою компанією.

Технології декору


KORNETTA

Фактура KORNETTA Фактура KORNETTA
Фактура «Kornetta» - матеріал з рельєфом бісерною крихти.

Технології декору
MONE

Фактура MONE Фактура MONE
Матеріал фактури «Mone» - з яскраво вираженим рельєфом жорстких невеликих мазків пензля.

Технології декору

Технології декору

Технології декору

Технології декору

Технології декору

Технології декору

Технології декору

Характеристики

Производитель
Технології декору

Відгуки

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх