Підвісна стеля

ОписХарактеристикиПодібні послуги
66 грн
Мінімальне замовлення: 0.00 шт.
Замовити послугу
Передзвоніть мені
Умови оплати
Контактна інформація
+380 (67) 674-27-64показати+380 (67) 674-27-64 все+380 (67) 674-27-64 Меблеві Фасади+380 (67) 674-27-64 Меблі на замовлення+380 (32) 255-53-77 Call Center +380 (93) 449-35-46 Ремонтно-будівельні роботи+380 (96) 140-35-36 Декоративні штукатурки
Адреса: 79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Грузинська 30
Написати постачальнику
Філії
Львівська обл.
Ferrara Paint
Львів, м. Львів вул. Липова Алея 5 ТЦ "Україна"((магазин № Ж-2) 0961452847)
(096) 145-28-47показати(096) 145-28-47
Одеська обл.
Технологии Декору
Одеса, ул. Балковская 120/2(г. Одесса, ул. Балковская 120/2)
(067) 488-89-48показати(067) 488-89-48
Тернопільська обл.
ТМ "Технології Декору"
Тернопіль, м. Тернопіль, вул. Обїзна12\25(Ринок західний (Третій ряд))
(067) 392-07-97показати(067) 392-07-97(067) 350-25-24
Київ
Технології Декору
Васильківська, 28, офіс 207(Cт. м. Васильківська)
(067) 719-28-86показати(067) 719-28-86
Компанія не надала на перевірку реєстраційні документи. При здійсненні покупки не рекомендуємо робити передоплату.
У магазині діє система знижок!
При разовій покупці
5% при замовленні від 5000 грн
10% при замовленні від 10000 грн
15% при замовленні від 20000 грн

Опис

Гіспокартон є дуже затребуваним матеріалом для реалізації самих вишуканих дизайнерських рішень в оформленні стелі. "PlasterBud"  монтажу стель з гіпсокартону грунтується на створенні базової рівної поверхні. З її допомогою полегшується робота зі складними елементами композиції, спрощується розмітка, а сама конструкція виходить більш міцною і надійною.

Найбільш простий в монтажі підвісна стеля, що складається з одного або двох різних за висотою рівнів. Технологія декорування дворівневих стель з гіпсокартону буде описана нижче.

Стеля з гіпсокартану

 

Розмітка кріплень на стелі

Технологія декорування і  установки підвісних стель з гіпсокартону припускає першию справою нанесення розмітки:
• На стіни наноситься ідеально рівна горизонтальна лінія, яка є розміткою стельового рівня. При цьому використовується довгий будівельний рівень або гідроуровень (васервага). Підходяща довжина будівельного рівня - близько 1,5-2 м, сам він повинен мати 4 рисики в оглядовому віконці: по 2 з обох сторін від бульбашки повітря. Такі вимоги до інструмента дозволяють гарантувати точність розмічених заходів.
• Отримана лінія обов'язково повинна замикатися, тобто закінчуватися в початковій точці, зміщення не допускаються. У кутах кімнати розмітка будівельним рівнем проводиться аналогічно роботі з водним рівнем. При нанесенні позначок на сусідні стіни рівень розміщується не тільки на поверхні стін, але і в кутах в розпір.

 
 Найякісніша розмітка стельового рівня виходить при використанні лазерного рівня.

• Горизонтальний рівень стелі готовий. Далі розмітка переноситься на стелю, відзначаються місця кріплення прямих підвісів. Результатом має стати нанесена на стелю сітка з осередками 60 х 60 см. Швидше за все, по краях приміщення вічка не будуть рівні 60 см, тоді необхідно не тільки зменшити їх розмір, але і зробити симетричними відносно протилежних сторін.

Монтаж профілів для кріплення гіспокартонних

Монтаж направляючого профілю

По всьому периметру кімнати закріплюється направляючий профіль (ПН) розмірами 27 х 27 мм, така технологія стель з гіпсокартону на даному етапі. При цьому, однак, існують певні нюанси:
• У місцях зіткнення ПН зі стіною слід проклеїти профіль ущільнювальної стрічкою (наприклад, «Dichtungsband»).
• Стандартна довжина ПН - 3 м, при кріпленні таких довгих елементів, з'єднання зі стіною має відбуватися мінімум в 4 місцях.

• Використовувані для кріплення дюбель-цвяхи повинні мати «грибовидную» капелюшок, схожу на шайбу. Таке кріплення створює довговічне і надійне з'єднання, так як посилює контакт профілів зі стіною.
• Монтаж дюбель-цвяхів краще проводити класичним способом: вворачивания дюбеля і наступна установка в нього шурупа.
• Проміжки між напрямними профілями не допустимі.

Установка П-подібних підвісів

Підвіси П-подібної форми закріплюються по нанесеній розмітці на чорновому стелі з інтервалом 0,7-1 м. Відступи від протилежних стін повинні бути симетричними.
Як кріплення не рекомендується використовувати дюбель-цвяхи, призначені для вертикальних кріплень. Краще взяти пластикові дюбелі і шурупи. Для бетонного стелі підійдуть дюбелі з металу для важких конструкцій. Важливо не сплутати їх з рамними, які також повністю виконуються з металу.
У місцях, де стикуються профілі, П-подібні підвіси встановлюються по обидва боки стику.

Після установки профілів П-подібної форми приступають до монтажу стельових профілів (ПП) з параметрами 56 х 27 мм (60 х 27).

Установка стельових профілів

Монтаж ПП починається з закріплення довгих профілів на стелі від однієї стіни до іншої. У проміжках між ними встановлюються поперечні більш короткі профілі. Хрестові з'єднання здійснюються за допомогою спеціального кріплення.
Стельові профілі встановлюються від стіни і вставляються в направляючі профілі. Далі за допомогою рівня позначається горизонтальний рівень розташування ПП і відбувається прикріплення його до П-образним підвісу. З'єднання двостороннє, проводиться шурупами метал-метал (саморізами).

 Технологія декору при установці стельових профілів необхідно постійно вдаватися до допомоги будівельного рівня. Без нього технологія гіпсокартонних стель буде порушена.

Для полегшення роботи досить актуальні наступні рекомендації:
• зручно використовувати будівельний рівень, одна зі сторін якого магнітна;
• стиковка профілів може виконуватися спеціальними з'єднувачами, але це не означає, що застосування додаткових підвісів П-подібної форми більше не потрібно;

• стик профілів буде міцним, якщо по обидві сторони від нього попередньо монтувати П-подібний підвіс.

Найбільш довгі профілі доцільно закріплювати паралельно стіні, на якій є вікно. Це відволіче увагу від недосконалостей в місцях стиків гіпсокартонних листів, так як листи будуть монтована за напрямом проникаючого з вікон денного світла.

Кріплення гіпсокартону на каркасі

Цілісні листи гіпсокартону (ГКЛ) кріпляться перпендикулярно довгим направляючих профілів.
Стикування листів здійснюється на середині профілю. Щоб закріпити ГКЛ на профілі якісно, краще виконувати цю роботу вдвох. Листи з'єднуються з профілем саморізами, при цьому шурупи потрібно трохи «втопити» у ГКЛ - буквально на 2-3 мм. Проміжок між кріпленнями становить приблизно 25-30 см, а від кутів гіпсокартону - 3-4 см.
Також повинен дотримуватися відступ від краю ГКЛ до місця вворачивания саморізів - 1-1,5 см. Забороняється освіта відколів краю листа. Якщо це все ж сталося, саморіз витягується і поруч (через 3-4 см від місця відколу) вворачивается новий.

Технологія декорування і монтажу гіпсокартону на стелю має ряд особливостей:
• в кутах кімнати розташований вузький профіль, що ускладнює кріплення ГКЛ, це потрібно враховувати при монтажі; підкоряється простому правилу технологія: стеля з гіпсокартону тим красивіше, чим менше в ньому стиків;
• при закручування саморізів в гіпсокартон потрібно стежити за тим, щоб глибина «утоплення» була максимально однаковою по всій поверхні стелі - це зробить подальші малярні роботи більш якісними;

• гіпсокартонна конструкція в кімнаті повинна складатися з матеріалу одного виробника (наприклад, «Кнауф»), в іншому випадку можливі перепади висоти в місцях стикування.
Технологія різання гіпсокартонних листів та малярні роботи

 Дизайн стелі

Розмітка гіпсокартонних листів повинна здійснюватися правилом з алюмінію, попередньо очищеною від забруднень. Якщо інструменту немає, підійде рівна рейка.
• На лист наноситься розмітка, по якій відбуватиметься різка.
• На глибину 2-4 мм за правилом (або рейці) гострим будівельним ножем проводиться надріз. Лінія повинна бути рівною, безперервною.
• Лист гіпсокартону поміщається лінією надрізу до краю столу і обережним, але впевненим рухом ламається. Якщо надріз був зроблений правильно, ГКЛ зламається рівно.

• Картон із зворотного боку листа зрізається будівельним ножем.
• Краї зрізу вирівнюються рубанком або наждачним папером № 4 або 6.

При фарбуванні гіпсокартонної конструкції (про те, як правильно провести малярні роботи див. статтю Як пофарбувати стелю на кухні: вибір фарби і порядок роботи) обов'язково використовуються малярський бинт і малярська сітка, необхідні для проклеювання стиків і місць з'єднання ГКЛ зі стіною.
Розмітка під точкові світильники виконується перед фінальною фарбуванням. Це попередить можливі плями, а також залишить мітки під світильники видимими. Фінальне покриття фарбою здійснюється у напрямку до найбільш сильним потокам світла.

Технолгії декору Якщо в кімнаті не одне, а два вікна, то останнє фарбування гіпсокартонної конструкції на стелі повинно проводитися перпендикулярно того вікна, яке виходить на сонячну сторону.
Підвісні стелі з гіпсокартону технологія виготовлення яких була описана і проілюстрована в даній статті, дозволять досягти необхідного результату за умови чіткого слідування наведених інструкцій,. В іншому випадку існує ризик створення нерівного і ненадійного стелі, що вимагає переробки.

Характеристики

Виды услуг
монтаж, обслуживание, ремонт
Виды потолков
витражные потолки, подвесные потолки реечные, подвесные потолки гипсокартонные, подвесные потолки касетного типа

Відгуки

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх