Фреска- фото друк

Код: 009
ОписХарактеристикиПодібні товари
350 грн/кв.м
В наявності
Контактна інформація
Телефони:
+380 (67) 674-27-64
Меблеві Фасади
+380 (67) 674-27-64
Меблі на замовлення
+380 (32) 255-53-77
Cool Center
+380 (93) 449-35-46
Ремонтно-будівельні роботи
+380 (67) 273-56-93
Декоративні штукатурки
Адреса: 79000, Україна, Львівська обл., Львів, 1) вул. Липова Алея 5а ТЦ"Україна". 3) м. КИЇВ вул. Васильківська, 28, офіс 207. 3) м. ОДЕСА, тел. 067488948 5) м. КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ, вул. 1Травня 25а, тел. 0972540613
Написати постачальнику
У магазині діє система знижок!
При разовій покупці
5% при замовленні від 5000 грн
10% при замовленні від 10000 грн
15% при замовленні від 20000 грн

Опис

Сучасні фрески - це декоративні широкоформатні панорамні панно всіляких форм і розмірів, які імітують старовинну розпис, що належить кисті когось з великих майстрів минулих епох, або сучасний живопис. Вони виробляються шляхом нанесення на неткану основу тонкого шару спеціальної еластичної штукатурки.

Цифрові фрески все частіше замінюють класичну розпис стін, оскільки мають кілька досить суттєвих переваг:

Насамперед, це їх цінова доступність. Декорування приміщення за допомогою цифрових фресок не вимагає дорогої роботи висококваліфікованого художника, тому дозволити їх собі може практично кожен бажаючий перетворити до невпізнання свій будинок, ефектно виділивши його серед сірої маси сучасних осель.

- Цифрова фреска в точності передає техніку і манеру письма художника, відтворює будь-які зображення з фотографічною точністю. Дозволяє надати зображенню вид антикварного полотна. При цьому цифрові фрески повністю позбавлені багатьох недоліків класичної художнього розпису! Зберігаючи всю принадність ручної роботи, фреска, тим не менше, дозволяє уникнути впливу індивідуальності декоратора на результат. Ви не залежите від швидкості роботи і естетичних уподобань оформлювача. Все буде готове в призначений термін і в суворій відповідності з Вашими побажаннями.

Відео по нанесеню фрески

- Для інтеграції фрески в інтер'єр не потрібно ніяких спеціальних навичок! З цим впорається кожен! Тоді як для розпису потрібен професійний художник.

- Ви відразу, в момент замовлення бачите, як виглядатимуть фрески в інтер'єрі. Все: розміри, кольоропроби, якість друку і передачі кольору - можна побачити на місці і, при необхідності, скорегувати.

- Завдяки сучасним технологіям наші фрески не бояться води, ультрафіолету і атмосферних впливів. Тому їх можна використовувати в басейні, сауні, зимовому саду або для декорування фасадів! Практичність і довговічність цифрових фресок очевидна!

Також рекомендуємо подивитися відеоролик у якому фахівці відповідають на актуальні питання про фрески.

Технологія виготовлення фрески

Всі зображення з нашого каталогу створені нашими художниками, що дозволяє домогтися максимальної якості зображення при виготовленні фресок будь-яких розмірів.

 
Основа фрески - бамбукові полотно, на яке майстром вручну наноситься тонкий шар штукатурки з різними декоративними ефектами.
 
Після цього на полотно, з ще трохи сирим шаром штукатурки, цифровим способом переноситься зображення і далі художником вручну промальовувалися всі деталі. При виготовленні фрески на фактурі «Vecchio» на заключному етапі майстер затирає тріщини мармурової крихтою, завдяки чому фреска набуває вигляду старовинного полотна.

Виготовлена фреска покривається захисним лаком, який робить її вологостійкою і стійкою до дії ультрафіолету.

Після виробництва фреска згортається в рулон, обертається поліетиленовою плівкою і поміщається в герметичний тубус, що забезпечує її збереження від механічних пошкоджень під час транспортування і зберігання. Термін зберігання фрески в тубусі до моменту монтажу не більше 1 року з моменту виконання замовлення.

Характеристики

ВиробникТехнології декору
Країна виробництваУкраина
Фактуратрещины
Тематиказамки
Особенностисо старением

Відгуки

Поки немає відгуків
Рубрика каталога Zakupka.com: Декоративные фрески
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх